Cardiofit s.r.o. aplikace kolagenových injekcí - MUDr. Niko Burget

MUDr. Niko Burget [Kroměříž] 573 332 626

aplikace kolagenových injekcí

V naší ambulanci rehabilitační a sportovní medicíny nově nabízíme aplikaci injekcí aktivního kolagenu Guna MD.
Kolagenové injekce obnovují a posilují poškozené anatomické struktury, zlepšují hybnost i funkčnost a působí přímo v místě bolesti. Vedou v organismu ke stimulaci reparačních a regeneračních procesů poškozených nebo přetížených tkání. Díky zpevnění a regeneraci poškozených tkání dochází ke zmírnění bolestí, zlepšení hybnosti, zlepšení stability kloubů, apod.

Kolagenové injekce slouží k léčbě onemocnění pohybového aparátu různého původu – traumatické, degenerativní, bolesti šlach z přetížení, úponové bolesti sportovců, bolestivé patologické pohybové stereotypy, artrozy kloubů, revmatická onemocnění, apod. Zvláště výhodná je kombinace aplikace kolagenových injekcí a fyzioterapie s cíleným zaměřením na zlepšení motorických stereotypů a snížení přetěžování tkání.

Po aplikaci těchto výrobků nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky, alergické reakce ani lékové interakce. Aplikaci kolagenových injekcí lze kombinovat s jakoukoli jinou perorální terapií.

V případě indikace ke kolagenové terapii je schéma podávání 1-2 týdně cca po dobu 1 měsíce, podávání je samozřejmě individuální dle reakce organismu na tuto terapii.

Terapie kolagenovými injekcemi není hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Cena 1 aplikace je 400,- Kč.


kompletní nabídka poskytovaných služeb ceník poskytovaných služeb

Další nabízené služby

co je to rehabilitace
spolupráce s protetiky, využití dynamických proprioceptivních vložek do obuvi
aplikace kolagenových injekcí
účast na zátěžových vyšetřeních sportovců
podrobný kineziologický rozbor pohybového aparátu a hybných stereotypů